پنجشنبه 27 مرداد 1401
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

رويدادهای داخلی

«مدير کل امور مالي» سازمان منصوب شد

  • دوشنبه 4 تیر 1397
  • 9162

دکتر عليرضا عشوري با صدور حکمي، سيّد محمّد تقي‌زاده را به سمت مدير کل امور مالي سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی، در این حکم انتصاب خطاب به آقای سيّد محمّد تقي‌زاده آمده است:
با سلام و تشكر از قبول مسئوليت، نظر به مراتب تعهد و تجارب جنابعالي و به پيشنهاد معاون محترم پشتيباني و منابع انساني به موجب اين حكم به عنوان "مدير كل امور مالي سازمان" منصوب مي‌شويد.      انتظار مي‌رود علاوه بر وظايف محوله مذكور در ماده 18 آئين‌نامه مالي-معاملاتي سازمان نسبت به موارد ذيل اقدامات لازم و مؤثري را معمول داريد. الف: تمهيدات لازم جهت تسريع در گردش كار آن حوزه و نيز تسريع در پرداخت‌ها ضمن حفظ دقت كامل و رعايت دقيق قوانين و دستورالعمل‌هاي حاكم. ب: اجراي كامل حسابداري تعهدي و به‌روز رساني سيستم حسابداري. پ: بررسي و تسويه حساب كامل طلب‌كاران و بستانكاران سازمان و نهائي نمودن آنها و در صورت وجود مشكل ارجاع به هيأت ریيسه جهت تعيين تكليف و در صورت لزوم هيأت امناء محترم. ت: بررسي و رسيدگي حساب‏هاي سنواتي گذشته و تلاش حداكثري جهت تعيين تكليف و مختومه نمودن آنها با اخذ مجوزهاي لازم در صورت نياز.
اميد است ان‌شاء‌الله با مساعدت و همكاري متقابل ساير معاونين و مديران در انجام امور محوله به نحو احسن موفق و مؤيد باشيد.

 رويدادهای داخلی

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27