پنجشنبه 27 مرداد 1401
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

رويدادهای داخلی

دفاع از پايان‌نامه اولين دانشجوي دکتري تخصصي پژوهشي رشته‎ي شيمي معدني در سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران

  • چهارشنبه 25 مهر 1397
  • 8282

دفاع از پايان‌نامه اولين دانشجوي دکتري تخصصي پژوهشي رشته‎ي شيمي معدني در سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی:

جلسه دفاع از پایان‌نامه اولین دانشجوی دکتری تخصصی پژوهشی رشته‎ی شیمی معدنی در سازمان پژوهش‎های علمی و صنعتی ایران روز دوشنبه 22 مهر ماه 1397 در سالن اجتماعات پژوهشکده فناوریهای شیمیایی برگزار شد.

آقای علی دهقانی اولین دانشجوی دکتری تخصصی رشته ی شیمی معدنی پژوهشی سازمان پژوهش‎های علمی و صنعتی ایران از پایان نامه خود با عنوان "سنتز و ارزیابی نانوکاتالیست‌های Fe-Mo و CuZnAl عامل دار شده برای تولید دی متوکسی متان و هیدروژن" دفاع و موفق به اخذ دکتری تخصصی پژوهشی شیمی معدنی شد.

جلسه دفاعیه ایشان با حضور نماینده‎ی تحصیلات تکمیلی سازمان و اساتید راهنما و مشاور، داوران داخلی و خارجی  با حضور دانشجویان برگزار شد.

قابل ذکر است این پایان‌نامه توسط دکتر مریم رنجبر دانشیار شیمی معدنی و دکتر علی الیاسی استاد مهندسی شیمی راهنمایی شده و مشاوره‎ی علمی آن توسط دکتر علی مرسلی استاد شیمی معدنی از دانشگاه تربیت مدرس انجام شده است. داوران این جلسه دکتر محمد یوسفی دانشیار شیمی معدنی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم وتحقیقات به عنوان داور غیر سازمانی و دکتر علیرضا صالحی راد و دکتر راضیه حبیب‎پور به عنوان داوران سازمانی، حضور داشتند.

در جریان تدوین این پایان‌نامه دو مقاله استخراج و در مجلات معتبر به چاپ رسیده است که این مهم، از آیتم‌های موفقیت این رساله بشمار می‌رود.


 رويدادهای داخلی

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27