پنجشنبه 27 مرداد 1401
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

رويدادهای داخلی

نشست معاون توسعه فناوري سازمان با اعضاء هيات علمي و کارشناسان پژوهشکده‌ کشاورزي

  • دوشنبه 5 آذر 1397
  • 6975

نشست معاون توسعه فناوري سازمان با اعضاء هيات علمي و کارشناسان پژوهشکده‌ کشاورزي برگزار شد.

به گزارش رووابط عمومی: نشست دکتر الیاسی معاون توسعه فناوري و دكتر كريمي علويجه مدير كل دفتر تحقيق و آموزش سازمان با اعضاء هيات علمي و کارشناسان پژوهشکده‌ کشاورزي روز دوشنبه 5/9/1397 در محل پژوهشکده کشاورزی برگزار شد.
دکتر الیاسی هدف از اين جلسه را برقراري ارتباط نزديكتر و مستمر به منظور تبادل نظر مشترك و آشنايي هر چه بيشتر با مسائل و مشكلات كاري در حوزه توسعه فناوري برشمرد. اقدامات انجام شده در حوزه بين الملل، همكاري با معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري در جهت اجراي پروژه هاي بين المللي و جذب اعتبارات پژوهشي، همكاري با محققان و دانشمندان ايراني مقيم خارج در چارچوب برگزاري سمينارهاي علمي، دوره هاي آموزشي ، تدريس و اجراي طرح هاي تحقيقاتي و هم چنين اقدامات انجام شده در رابطه با همكاري گسترده تر سازمان با شركت شهرك هاي صنعتي و سازمان صنايع كوچك به منظور اجراي طرح هاي مورد نياز واحدهاي صنعتي، تاكيد بر انجام تسويه حساب مالي طرح هاي داخلي و ارائه مستندات شفاف مالي و ضرورت تدوين و ارائه برنامه كاري پنج ساله هر يك از اعضاي هيئت علمي سازمان در چارچوب برنامه راهبردي سازمان از مهمترين موضوعات مورد اشاره معاون توسعه فناوري و مدير كل دفتر تحقيق و پژوهش سازمان بود. در ادامه جلسه پرسش هاي مطرح شده از سوي اعضا پاسخ داده شد. 

 رويدادهای داخلی

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27