جمعه 12 آذر 1400
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

پيام رييس سازمان به مناسبت ايام الله دهه فجر و بزرگداشت چهلمين سالگرد انقلاب اسلامي

  • دوشنبه 15 بهمن 1397
  • 2692

دکتر عليرضا عشوري رييس سازمان پژوهش‌هاي علمي و صنعتي ايران به مناسبت بزرگداشت چهلمين سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامي پيامي را بدين شرح منتشر نمود.

انقلاب ما انفجار نور بود. حضرت امام خمینی (ره)

خدای تعالی را سپاس که به برکت نفس قدسی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و ایثار و فداکاری شهیدان والامقام، عصاره تاریخ بر صحیفه سرخ بهمن چکید و بهمن خونین را همچون رودی خروشان از ایثار در ایران عزیز جاری نمود و واژه‌های جهاد و شهادت را از اوج اندیشه به ژرفای دل جاری ساخت.
دهه فجر انقلاب اسلامی، سرآغاز طلوع خورشید درخشان انقلاب اسلامی و تبلور شکوه و عظمت نهضتی مبتنی بر تعالیم اسلام ناب نبوی است که توانست حکومتی الهی را در این مرز و بوم آسمانی که هر روز درخت اعتبار و شکوهش پربارتر و تنومندتر می‌شود، تثبیت کند.
یکی از بزرگترین ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی ما، خودباوری در تمام زمینه‌ها و بازگرداندن کرامت انسانی به جامعه بود، به گونه‌ای که همه توانستند گوهر والای وجود خویش را بازیابند و به ارزش خودباوري، اعتقاد، اعتماد به نفس و خودشناسی پی ببرند و به دور از هرگونه وابستگی، در فضای پر طراوت آزادی، تکریم انسانی را تجربه کنند.
به برکت این انقلاب شکوهمند بودکه ملت ما در عرصه‌های علمی پس از انقلاب اسلامی پیروز و سرافراز شد و در کنار این سرافرازی و پیروزی، نام بلند ایران در بسیاری از عرصه‌های علمی در میان کشورهای پیشرفته قرار گرفت.
اینجانب فرا رسیدن چهلمین درخشندگی مهر بهمن و پیروزی انقلاب اسلامی را خدمت همگی همکاران محترم سازمان تبریک و تهنیت گفته و از همه شما فرهیختگان گرانقدر دعوت می کنم که با حضور گسترده در راهپیمایی باشکوه یوم الله 22 بهمن‌ماه امسال، بار دیگر با شهدای والامقام، معمار کبیر انقلاب اسلامی (ره) و رهبر معظم انقلاب (حفظه الله تعالی) تجدید میثاق نماییم.

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27