جمعه 12 آذر 1400
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

فناوران سازمان در اولين رويداد بهم‎رساني فناوري محور بنگاهاي کوچک و متوسط شهرک‎هاي صنعتي شرکت کردند

  • یکشنبه 21 بهمن 1397
  • 2531

فناوران سازمان در اولين رويداد بهم‎رساني فناوري محور بنگاهاي کوچک و متوسط شهرک‎هاي صنعتي با هدف رفع نيازهاي فناورانه و کمک به انتقال فناوري توسط مراکز تحقيقاتي به صنايع کوچک و متوسط شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی: پیرو انعقاد توافق‎نامه سازمان پژوهش‎های علمی و صنعتی ایران با صنایع کوچک و شرکت شهرک‎های صنعتی ایران و با هماهنگی و برنامه ریزی دفتر مرکزی ارتباط با صنعت و خدمات فناوری سازمان، تعدادی از اعضای هیأت علمی و متخصصان سازمان در اولین رویداد ملی بهم‎رسانی فناوری محور بنگاه­‎های کوچک و متوسط با هدف رفع نیازهای فناورانه و کمک به انتقال فناوری توسط مراکز تحقیقاتی به صنایع کوچک و متوسط شرکت کردند.

دکتر حسنعلی ازگلی مدیرکل دفتر مرکزی ارتباط با دانشگاه‎ها و صنعت در این رابطه گفت:  پژوهش‎گران سازمان برای رفع 31 نیاز فناورانه و انجام مذاکرات رو در رو با متقاضیان هدف‎گذاری کردند که 16 مورد از این نیازها در زمان برگزاری این رویداد مورد مذاکره قرار گرفت و توافقات اولیه برای ادامه همکاری انجام شد.

قابل ذکر است بزرگترین اجتماع عرضه کنندگان و متقاضیان فناوری هم‎زمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور 80 فناور و 70 واحد صنعتی از 15 استان کشور روز سه شنبه مورخ 16/11/1397 در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک صنعتی کاسپین، واقع در استان قزوین برگزار شد.

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27