جمعه 12 آذر 1400
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

بازديد رئيس هيات عامل صندوق نوآوري و شکوفايي از سازمان انجام شد

  • یکشنبه 5 اسفند 1397
  • 1773

دکتر علي وحدت رئيس هيات عامل صندوق نوآوري و شکوفايي و هيات همراه از توانمدي هاي سازمان بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومی: دکتر علي وحدت رئيس هيات عامل صندوق نوآوري و شکوفايي و هيات همراه از شرکت‎های مستقر در مرکز رشد فناور سازمان  پژوهش‎های علمی و صنعتی ایران امروز(یکشنبه) بازديد کرد.
دکتر وحدت با دعوت رسمی دکتر علیرضا عشوری رییس سازمان پژوهش‎های علمی و صنعتی ایران با حضور در سازمان از شرکت‎های مستقر در مرکز رشد فناور سازمان از جمله شرکت‎های نیکا کمپرسور، بهینه فرایند آزما، سرو هیدرولیک پویا، هوشمند نمایه افزار، ارتباطات موج بر شهاب، نانو تارپاک و شرکت بکر پارت خاورمیانه بازدید و از نزدیک با روند فعالیت و دغدغه‎های کاری این شرکت‎ها آشنا شد.
همچنین در پایان این بازدید دکتر وحدت در جلسه مشترک با مسولین سازمان با بیان اینکه سازمان پژوهش‎های علمی و صنعتی ایران از پیشگامان و خوشنام‎ترین مراکز ایران در بحث فناوری است گفت: با توجه به ظرفیت‎های سازمان پژوهش‎ها ما به دنبال انجام کارهای مشترک هستیم و از آنجا که ماهیت صندوق کمک به اقتصاد شرکت‎های دانش بنیان و پتانسیل موجود در مرکز رشد سازمان آمادگی این را داریم در این زمینه به شرکت‎ها کمک کنیم.
در ادامه این جلسه دکتر عشوری ضمن خیر مقدم مجدد به مهمانان و بیان ظرفیت‎های فنی و اجرایی سازمان آمادگی سازمان برای انجام فعالیت‎های مشترک با صندوق را اعلام و بیان داشت: سازمان در راستای پیشبرد اهداف صندوق و کمک به رشد شرکت‎های دانش بنیان آمادگی هرگونه همکاری را دارد.
در پایان جلسه نیز مقرر شد در چند روز آینده تیمی از صندوق نوآوري و شکوفايي با حضور در محل سازمان تمام شرکت‎های مستقر در مرکز رشد سازمان را بررسی و راه‎های کمک به این شرکت‎ها شناسایی و به صورت منسجم به این شرکت‎ها در راستای توانمند کردن آنها کمک شود.

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27