جمعه 12 آذر 1400
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

با صدور حکمي از سوي رييس سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران

سرپرست معاونت پشتيباني و منابع انساني منصوب شد

  • دوشنبه 27 اسفند 1397
  • 2794

دکتر عليرضا عشوري با صدور حکمي، دکتر سيد حيدر محمودي نجفي را به سمت سرپرست معاونت پشتيباني و منابع انساني سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران، در این حکم آمده است:

"جناب آقای دكتر سیّد حیدر محمودی نجفی       

با سلام و تشکر از قبول همکاری با مدیریت سازمان، نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم با حفظ سمت مدیرکل دفتر ریاست و روابط عمومی به عنوان "سرپرست معاونت پشتیبانی و منابع انسانی" سازمان منصوب می‏شوید.
   اجرای دقیق قوانین، مقررات، آئين‌نامه‌ها و مصوبات هیات امناء و نیز دستورالعمل‌هاي اداری، استخدامی و مالی، نظارت بر فعاليت‌هاي مرتبط، تأمین سلامت مالی کلیه فعاليت‌هاي سازمان، اصلاح و بازنگری ساختار نیروی انسانی، پشتیبانی و حمایت همه جانبه و مؤثر از تمامی امور سازمان به ویژه فعاليت‌هاي تحقیقاتی، تسهیل در جریان گردش امور اداری و مالی و همچنین تلاش در جهت افزایش سطح معیشتی و رفاه پرسنل از جمله اموری است که انتظار دارد با برنامه‌ريزي دقیق و هدفمند نسبت به تحقق آنها اهتمام ورزید. شایان ذکر است بهبود نظام مالی و اداری سازمان بمنظور ایجاد انضباط مالی، کاهش بروکراسی و شفافیت در امور، برنامه‌ريزي برای کاهش هزينه‌ها و افزایش درآمدهای اختصاصی سازمان از اولويت‌هاي کاری آن معاونت می‏باشد.
  رجاء واثق دارد با استفاده از توانايي‌هاي فردی و سازمانی و نیز حسن سلوک، همفکری و همراهی معاونین، مدیران، اعضای هیأت علمی و کارشناسان در تحقق اهداف و اعتلای جایگاه سازمان موفق و مؤید خواهید بود. توفیق جنابعالی را در راستای این مأموریت خطیر از درگاه حضرت باري‌تعالي مسئلت دارم."

 خاطر نشان مي‌شود دكتر محمودي دانش آموخته رشته شيمي آلي از دانشگاه تهران بوده و هم‌اكنون دانشيار پژوهشكده فناوري‌هاي شيميايي سازمان پژوهش‌هاي علمي و صنعتي ايران مي‌باشد. در سوابق اجرايي وي مواردي همچون مدير كل دفتر رياست و روابط عمومي، مدیر کل دفتر پشتیبانی فناوری و مدیریت دانش و رياست پژوهشكده فناوري‌هاي شيميايي به چشم مي‌خورد. همچنين انتشار دهها مقاله علمي در مجلات معتبر خارجي و داخلي و نيز همايش‌هاي ملي و بين‌المللي به همراه اختراع ثبت شده و تاليف كتاب از عناوين درج شده در كارنامه علمي-پژوهشي وي مي‌باشد.

 

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27