پنجشنبه 27 مرداد 1401
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

رويدادهای داخلی

سرپرست «اداره کل دفتر رياست و روابط عمومي سازمان» منصوب شد

  • سه شنبه 3 اردیبهشت 1398
  • 4060

دکتر عليرضا عشوري با صدور حکمي، يداله لبافي را به سمت سرپرست اداره کل دفتر رياست و روابط عمومي سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی در این حکم آمده است:
 با سلام و تشکر از قبول همکاری با مدیریت سازمان، نظر به مراتب تعهد و سوابق ارزشمند اجرایی جناب‎عالی، به موجب این حکم به سمت "سرپرست اداره کل دفتر ریاست و روابط عمومی سازمان" منصوب می‎نمایم.
امید است با تدبیر، سعه صدر و اخلاق نیکوئی که در شما سراغ دارم موجبات دلگرمی و صمیمیت بیشتر همکاران عزیز را فراهم سازید تا با همت و جدیت بیشتر و روحیه‎ای شاداب‎تر در برنامه‎های علمی، پژوهشی و اجرایی سازمان مشارکت موثرتری را داشته باشند. هم‎چنین انتظار دارد با تلاش مضاعف و مدبرانه خود، نتایج دستاوردها و فعالیت‎های موفق سازمان را در رسانه‎ها در سطح ملی و بین‎المللی منعکس تا موجبات اعتلای نام و جایگاه سازمان بیش از گذشته فراهم گردد. ان‎شاءالله با هم‎فکری و هم‎کاری معاونین، مدیران و کلیه همکاران محترم در پیشبرد اهداف، وظایف و برنامه‎های سازمان موفق باشید. توفیق روز افزون جنابعالی را از حضرت حق مسئلت دارم.

 رويدادهای داخلی

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27