پنجشنبه 27 مرداد 1401
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

نشست شوراي مشورتي مرکز منطقه‎ايي علوم و فناوري برگزار شد

  • سه شنبه 3 اردیبهشت 1398
  • 5200

دهمين نشست شوراي مشورتي مرکز منطقه‎ايي علوم و فناوري اتحاديه کشورهاي حاشيه اقيانوس هند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی: دهمین نشست شوراي مشورتي مرکز منطقه‎اي علوم و انتقال فناوري اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند (IORA RCSTT) با حضور سفرای کشورهای عضو و نمایندگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت امور خارجه و سایر مهمانان روز دوشنبه دوم اردیبهشت ماه در محل مرکز آموزش و پژوهش‎های بین المللی وزارت امور خارجه برگزار شد.
در این جلسه ویکا خومالو سفیر آفریقای جنوبی که ریاست جلسه را بر عهده داشت گزارشی از عملکرد و برنامه های این مرکز ارائه داد. هم‏‎چنین دکتر سالار آملی به نمایندگی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و خانم دکتر نسرین معظمی به نمایندگی از سازمان پژوهش‎های علمی وصنعتی ایران، دکتر طاهره میرعمادی مدیر دفتر این مرکز در ایران و دیگر مهمانان در این نشست سخنرانی کردند.
بر اساس اساسنامه این مرکز و تفاهم نامه‎های انجام شده، برگزاری سالانه این نشست درجهت تصویب برنامه‎های مرکز و ارائه به مراجع بالادستی اتحادیه برای تصویب نهایی انجام می‎گیرد.
قابل ذکر است در این نشست نمایندگانی از کشورهای ایران، آلمان، هند، مصر، استرالیا، بنگلادش، آفریکای جنوبی، تایلند، مالزی و سریلانکا حضور داشتند.

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27