پنجشنبه 27 مرداد 1401
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

رويدادهای داخلی

سرپرست «اداره کل همکاريهاي بين‎الملل و امور جشنواره‎هاي سازمان» منصوب شد

  • یکشنبه 8 اردیبهشت 1398
  • 4525

دکتر عليرضا عشوري با صدور حکمي، دکتر عليرضا اللهياري را به سمت سرپرست اداره کل همکاريهاي بين‎الملل و امور جشنواره‎هاي سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی در این حکم آمده است:
 با سلام و تشکر از قبول همکاری با مدیریت سازمان، نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب‎عالی و به پیشنهاد معاون محترم توسعه فناوری به موجب این حکم به سمت "سرپرست اداره کل همکاریهای بین‎الملل و امور جشنواره‎ها" سازمان منصوب می‎شوید.
       انتظار دارد با استفاده از توانائی‎های فردی و سازمانی، هم‎فکری و تعامل با معاونین، روسای پژوهشکده‎ها، اعضای هیات علمی و کارشناسان در راستای تقویت و ارتقای سطح برگزاری جشنواره‎های خوارزمی، برنامه‎ریزی بمنظور برگزاری جشنواره‎های علمی و فناوری جدید، توسعه همکاریهای بین‎الملل، اجرای طرح‎های تحقیقاتی مشترک، برگزاری تورهای فناوری، ایجاد فرصت‎های مطالعاتی کوتاه و بلند مدت، برگزاری نمایشگاه‎های فناوری مشترک و جذب دانشجوی تحصیلات تکمیلی خارجی، اقدامات موثری را معمول دارید تا شاهد اعتلای جایگاه سازمان باشیم. توفیق جنابعالی را در راستای این ماموریت خطیر از درگاه حضرت باری‎تعالی مسئلت دارم.


 رويدادهای داخلی

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27